HAKKIMIZDA

1995 yılından bu yana Bursa’da ASLANER CAM BALKON olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Son yıllarda çokça yaygın olan balkon kapatma sistemine 2000 yılında kendi üretimimizle başladık İddialıyız , çünkü biz 25 yıldır bu işi yalnızca yapmıyoruz, kendimizi geliştiriyor ve ufkumuza yeni pencereler açıyoruz..

cam balkon resmi

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru şekilde ve en uygun ürünle çözümler üreten, kaliteden ödün vermeden hizmet veren bir firma olmayı öncelikli misyonu olarak belirlemiş olan ASLANER CAM BALKON, bununla birlikte müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir bakış açısı ile sektörde var olmaya devam edecektir..

cam balkon resmi

Değerlerimiz

Cam balkon kapama sistemlerinde Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan ASLANER CAM BALKON, tüm çalışanların etkin katılımlarıyla müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanıyor. Cam Balkon üretim, montaj, satış ve satış sonrası hizmetlerde toplam kalite yönetimi anlayışıyla hareket ediyoruz, tecrübeli ve geniş kadromuzla, kesin müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm bunları yaparken sektörümüzde lider, kaliteli ve yenilikçi kimliğimizi geliştirmeyi hedefliyoruz

cam balkon resmi

Vizyonumuz

ASLANER CAM BALKON’nun öncelikli hedefi; Köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, ürünlerinin kalitesi ile tanınan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada müşterilerine beklentilerinden daha fazlasını sunan, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir Cam Balkon firması olmaktır.